Przejdź do treści

olejek na wagę złota

  Olejki… jest ich mnóstwo. Po niektóre sięgamy chętnie, ponieważ bardzo dużo się o nich piszę, są w wielu kosmetykach i odnosimy wrażenie, że są nam potrzebne.

  Ja chciałabym przestawić Wam taki olejek, który powinien znaleźć się w każdej kosmetyczce, w każdym domu, ponieważ ma bardzo wiele zastosować, nie tylko pielęgnacyjnych. Jak to olejek?

  OLEJEK Z DRZEWA HERBACIANEGO!

  Co się kryje w tym specyficznie i intensywnie pachnącym produkcie? Olejek z drzewa herbacianego uważany jest za jeden z najsilniejszych, naturalnych środków o działaniu antyseptycznym. Od wielu wieków stosowny jest w medycynie naturalnej. Jest to naturalny i bardzo silny środek o działaniu antybakteryjnym, przeciwzapalnym, przeciwgrzybiczym i dezynfekującym. Pozyskiwany jest z liści drzewa, które rośnie jedynie w Australii i nie ma nic wspólnego z krzewami herbaty. Jest idealny do pielęgnacji skóry z problemami trądzikowymi, na wypryski i grzybicę. Łagodzi ukąszenia:) Zrobisz również domowymi sposobami żel antybakteryjny.

  A dodatkowo pomoże nam jak zabrudzimy swoje ubranie żywicą:) Co wtedy trzeba zrobić?

  • trzeba zamrozić ubranie, które zostało zabrudzone lub obłożyć lodem. Chodzi o ta, aby żywica stała się twarda. Następnie musimy paznokciem lub delikatnie nożykiem zeskrobać suchą żywicę z tkaniny. Starajmy się to zrobić bardzo dokładnie i precyzyjnie, aby nie powiększyć plamy.
  • następnie miejsce plamy przecieramy spirytusem salicylowym.
  • ubranie pierzemy zgodnie z metką i gotowe:)

  A Ty masz w domu olejek herbaciany?:)

  O.C.

  Newsletter

  Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco!