Przejdź do treści

Perfekcyjna kreska

  Jak wybrać najlepszy eyeliner? Jak ma wyglądać perfekcyjna kreska? Ciężka sprawa? Niekoniecznie???
  Przez to, że eyelinery są tak popularne i powszechne w codziennym makijażu. Marki kosmetyczne prześcigają się w wypuszczaniem na rynek różnych eyelinerów o zupełnie innych formułach. W sklepach można znaleźć eyelinery w różnej postaci. Miłośnicy makijażu mają naprawdę duży wybór. Dla początkujących dobrym wyborem jest np. eyeliner w pisaku, ponieważ łatwo jest nimi malować kreski. Jednakże generalnie to nie sposób aplikacji jest najważniejszy, tylko właściwości produktu.


  Wybierając eyeliner powinno wybierać się taki, który utrzymuje się długo na oku. Eyeliner, który traci swój kolor popsułby cały makijaż. Bardzo ważne jest też to by eyeliner dawał mocny kolor kresek. Mogą mieć one błyszczące albo matowe wykończenie. Kolor musi być mocny, tak by ładna kreska powstawała już po jednym pociągnięciu eyelinera po powiece. Dla wielu ważne jest również to by eyeliner był wodoodporny i oczywiście takie produkty można bez problemu znaleźć.
  To, w jakiej formie najlepiej używa się nam eyelinera najlepiej jest się dowiedzieć przy pomocy tzw. metody prób i błędów. Każdy ma swoje upodobania i to, że ktoś poleca eyelinery w żelu nie oznacza, że komuś nie będzie łatwiej malować kresek eyelinerem, chociażby w pisaku, czy też najbardziej popularnego eyelinera z pędzelkiem. Najważniejsze w eyelinerze jest to by był on trwały.


  Ale trwałość eyelinera nie zależy jedynie od produktu jakiego użyjemy! Duży wpływ na trwałość ma nasza budowa oka. Osoby z opadająca powieką bądź z powieką, która w ciągu dnia nam się „wytłuszcza” będą bardziej narażone na to, że kreska się nie utrzyma.
  Mój patent??Przed makijażem oka przetrzyj powiekę tonikiem po czym nałóż bazę pod cienie do powiek najlepiej taką w formie płynnej i przypudruj zwykłym pudrem utrwalającym nie dającym koloru. Teraz już możesz nakładać eyeliner? W moim przypadku ten sposób pozwala mi utrzymać nienaganny makijaż oka przez ponad 12 godzin?
  Śledźcie najnowsze wydarzenia, promocje i nowości, które mają miejsce w naszej drogerii i odwiedzajcie naszą stronę na Facebook’u.

  Ania K.

  Newsletter

  Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco!