Przejdź do treści

W poszukiwaniu idealnego… krycia:)

  podkład

  Chcesz znaleźć idealny, kryjący podkład?
  Dziś zamiast porady pielęgnacyjnej ruszamy z akcją #musthave mojej kosmetyczki gdy w Laboo są MEGA PROMOCJE NA MAKIJAŻ i zaczynamy oczywiście od podkładów?

  Totalny numer 1 to Lumene Matte, czyli podklad kryjący, który sprawdzi się nawet osobom z cerą suchą. Super krycie, efekt zmatowienia i długotrwałość to słowa, którymi ten podkład można opisać❤️Cena regularną 76,99 a teraz kupisz go za 61,59zł??? ( cena do 31.05.20)

  Kolejną perełką jest znany przez wiele z Pań Podklad MaxFactor Face Finity All Day Flawless⏩ Jest to połączenie bazy pod makijaż, korektora i podkładu, więc mamy tu mega krycie i super trwałość. Ja swego czasu używałam go nałogowo ❤️❤️Cena regularna 59,99zł a teraz 29,99?? ( cena do 31.05.20)

  Boujours Always Fabulous to kolejny podklad kryjący, który z całym sercem mogę polecić? Mamy tu pełne krycie przy jednoczesnym efekcie drugiej skóry?‍♀️?‍♀️ To jeden z nielicznych przetestowanych przeze mnie podkładów, który pomimo dużego poziomu krycia wygląda bardzo naturalnie. Nie daje on matowego wykończenia tak jak pozostałe?Cóż więcej potrzeba?Cena regularna 72,99zł a teraz 32,99zł?? (cena do 31.05.20)

  I kolejny produkt w tej kategorii czyli PAESE Lush Satin podkład witaminowy. Podkład ten daje średnie krycie, za to pięknie rozświetla naszą skórę?‍♀️ A czy latem zawsze będziemy potrzebować pełnego matu☀️?️???Cena regularna 40,99zł a teraz 29,59zł?? (cena do 31.05.20)

  To tylko nieliczne podkłady, które was przedstawiłam:) Zapraszamy do naszej drogerii po więcej:)

  Śledźcie najnowsze wydarzenia, promocje i nowości, które mają miejsce w naszej drogerii i odwiedzajcie naszą stronę na Facebook’u.

  Ania K.

  Newsletter

  Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco!