Przejdź do treści

SPF na lato

  krem z filtrem na lato

  A może zamiast zwykłego podkładu kryjącego coś z filtrem na lato???

  O ochronie przed promieniowaniem zawsze musimy pamiętać… a nie zawsze tak jest:(

  Im robi się cieplej, tym bardziej przypomina się nam potrzeba ochrony. Pamiętajcie o niej przez cały rok, a jeśli to się nie udaję, to latem jest to NASZ OBOWIĄZEK!
  MOJE 3 #musthave w tej kategorii:
  Mój numer jeden to zdecydowanie IsaDora Skin Beauty z filtrem SPF 35 !!!! Ten produkt bardziej wyrówna koloryt cery, niż doda krycia, ale latem często aż tak mocnego krycia nie potrzebujemy❤️Cena standardowa to 109,99 a teraz 87,99 ( cena do 31.05.2020)
  Jeśli jednak potrzebujemy mocniejszego krycia, a filtr się przyda to mam jeszcze 2 produkty, które być może i Ciebie zadowolą?
  Pierwsza z nich to podklad CC od Lumene. Tak podklad CC z filtrem i o stosunkowo dobrym kryciu istnieje? Mamy tu SPF 20 i mega promocję z 79,99 na 63,99?? ( do 31.05.2020)
  I ostatni to krem DD od PAESE, który posiada SPF 30 i daje średnie krycie, ale co przebija z pod podkładu zawsze można zakryć korektorem? Zazwyczaj kosztuje 39,99 ale z Naszymi MEGA Rabatami kupisz go teraz za 26,39??? ( do 31.05.2020)
  Śledźcie najnowsze wydarzenia, promocje i nowości, które mają miejsce w naszej drogerii i odwiedzajcie naszą stronę na Facebook’u.

  Ania K. – Wasz ekspert od pielęgnacji:)

  Newsletter

  Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco!