Przejdź do treści

#kremdlamedyka AKCJA TRWA !

  Nieprzerwanie w naszej drogerii w Siedlcach prowadzimy akcję #kremdlamedyka. Zbieramy kremy do rąk, które przekazujemy do siedleckich szpitali.

  Dlaczego kremy do rąk? W obecnych czasach cały personel medyczny zdecydowanie więcej używa środków dezynfekcyjnych, które powodują przesuszenie, wręcz pękanie skóry dłoni. I właśnie z tego powodu prowadzimy zbiórkę kremów, aby choć trochę ukoić i zadbać o zniszczone dłonie naszych siedleckich medyków, którzy są naszymi bohaterami!

  Jak dołączyć się do zbiórki? To bardzo proste – będąc w naszej drogerii na zakupach, wystarczy, że kupisz choć jeden krem do rąk wrzucisz go do wyznaczonego miejsca, które znajduję się przy kasach – a my przekażemy go do siedleckich szpitali.

  Już dwa razy przekazaliśmy kremy. Za pierwszym razem było ich około 400-500szt, a za drugim razem blisko 1000szt! Kolejna partia już się zbiera:)

  Jeśli zamawiasz w naszej drogerii ZAKUPY Z DOWOZEM lub ZAKUPY Z WYSYŁKĄ – też możesz przekazać #kremdlamedyka – wystarczy, że nas o tym poinformujesz, a my już wszystkim się zajmiemy:)

  Śledźcie najnowsze wydarzenia, promocje i nowości, które mają miejsce w naszej drogerii i odwiedzajcie naszą stronę na Facebook’u.

  Newsletter

  Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco!