Przejdź do treści

Szczotkuj buźkę :)


  Dużo z Was zastanawia się nad zakupem sonicznej szczotki do mycia twarzy…. Czy warto? … Ale co to w ogóle daje?… Czy ja będę jej używała?…
  Też tak miałam, ale oczywiście moja ciekawość bardzo szybko zwyciężyła i szczoteczkę oczywiście zakupiłam? Używam już od długiego czasu i do jakich wniosków dochodzę?
  Można powiedzieć, że soniczne szczoteczki rozpoczęły erę prawdziwej rewolucji w domowym oczyszczaniu twarzy. Dzięki zaawansowanemu mechanizmowi szczoteczki jesteśmy w stanie usunąć zanieczyszczenia nie tylko z powierzchni twarzy, ale też z głębszych warstw naskórka, co przynosi efekt perfekcyjnie czystej i zdrowej skóry, odpowiednio przygotowanej do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. To proste urządzenie do oczyszczania twarzy wykonuje na skórze delikatny masaż, pomaga złuszczyć martwy naskórek, pobudza mikrokrążenie skóry, a tym samym pozwala skuteczniej wchłaniać się stosowanym przez nas kosmetykom pielęgnacyjnym.

  Efekt? Skóra staje się odświeżona, promienna, odpowiednio napięta i pobudzona do procesu regeneracji i odbudowy.
  Taka szczoteczka  przypadnie do gustu osobom zmagającym się na co dzień ze skórą tłustą i trądzikową. Pozwoli na głębokie oczyszczenie porów skóry z nadmiaru sebum i resztek makijażu, zmniejszając tym samym skłonności skóry tłustej i trądzikowej do niedoskonałości. Mogą ją jednak stosować również posiadaczki skóry mieszanej, suchej czy normalnej. Przy cerze suchej czujesz idealnie oczyszczenie oraz poczucie delikatności.

  Szczerze? Tera nie wiem jak wcześniej mogłam myć buziaka bez tej szczotki:)

  Chcecie dowiedzieć się więcej o produktach takich jak szczotki do mycia twarzy i nie tylko? Śledźcie najnowsze wydarzenia, promocje i nowości, które mają miejsce w naszej drogerii i odwiedzajcie naszą stronę na Facebook’u.

  Ania K. – nasz ekspert od pielęgnacji:)

  Newsletter

  Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco!