Przejdź do treści

Kolejna partia kremów dla medyka dostarczona !

  #kremdlamedyka

  To akcja, którą nasza Drogeria Laboo Siedlce zaczęła praktycznie na początku pandemii. Pomysł zaczął się od tego, że chciałyśmy przekazać ponad 100szt kremów do pielęgnacji rąk do Miejskiego szpitala Siedleckiego. Przy współpracy z naszymi dostawcami uzbierałyśmy planowaną ilość… ale wtedy pojawił się pomysł, że nasi klienci jeśli zechcą, także mogą dołożyć od siebie małą cegiełkę:)

  Nie raz przekonałyśmy się, że na naszych KOCHANYCH KLIENTÓW zawsze można liczyć:)

  Za co im serdecznie dziękujemy!

  Bo to właśnie dzięki Wam – przekazałyśmy już DRUGĄ PARTIĘ KREMÓW DO RĄK. Pierwszym razem było ich około 600szt, a tym razem blisko 1000szt! Jesteście WSPANIALI! DZIĘKUJEMY!

  Oczywiście to nie koniec – zbiórka trwa nadal! Tym razem będziemy chciały przekazać je do naszego drugiego szpitala w Siedlcach, czyli Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego im św. Jana Pawła II

  Chcesz wziąć udział w naszej zbiórce? Nie wiesz jak? To proste…

  Wystarczy, że przyjdziesz do naszej Drogerii Laboo w Galerii Siedlce i kupisz dowolny krem do rąk. Przy kasach jest dostępne miejsce, gdzie zostawiamy zakupione kremy. Potem my przekazujemy je do siedleckiego szpitala:) Jeśli korzystasz z zakupów z dowozem lub z zakupów z wysyłką, wystarczy, że poinformujesz nas o tym, że chcesz przekazać #kremdlamedyka 🙂

  Proste 🙂 Wystarczy chcieć:)

  Śledźcie najnowsze wydarzenia, promocje i nowości, które mają miejsce w naszej drogerii i odwiedzajcie naszą stronę na Facebook’u.

  Newsletter

  Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco!